برای دیدن محصولات جدید اینجا کلیک کنید

سبد خرید کوچک

درباره ما

شور و شوق خودتان را دنبال کنید و موفقیت شما را دنبال خواهد کرد

ماموریت ما

ماموریت مجموعه BMP Sport ، ایجاد فرهنگ پوشش ورزشی در باشگاهها و فضای ورزشی با حفظ حرمت و مشتری مداری و براساس ادبیاتی تخصصی و نوین است. بعلاوه اراائه پوششی فاخر، زیبا و منطبق با استانداردهای جهانی جهت عموم مردم و بخصوص ورزشکاران از برنامه های این مجموعه است.

چشم انداز

چشم انداز مجموعه BMP Sport رسیدن به جایگاهی جهانی جهت عرضه محصولاتی بومی شده به بازار جهانی و همراستا با برندهای روز و مطرح دنیای ورزش است. ما برای رسیدن به این جایگاه، از امروز برنامه ریزی کرده ایم و امیدواریم تا روزی نه چندان دور و با افتخار حضور همه عزیزان به این مهم دست یابیم.

داستان ما

شرکت بهامین یا BMP Sport ایران با هدف ایجاد مجموعه ای از برندها و برپایه عملکردی بیش از ۲۰ سال در تجارت بین المللی و تجربه ای فراتر از ۳۰ سال در ورزش، در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد. از برنامه های این تیم، دعوت از برندهای مطرح و ویژه در صنعت پزشکی و سلامتی و در ادامه از صنعت مد ورزشی بوده است. این طرح پس از مدت ها برنامه ریزی دقیق و در سال ۱۳۹۴ با یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین برندهای پوشاک تخصصی بدنسازی در آمریکا بنام “گوریلا ویر” آغاز شد. طی این مدت و با تلاش و پشتکار و با دعوت از قهرمانان نامی و جهانی بدنسازی در ایران، در حال حاضر تیم گوریلا ایران یکی از قویترین و معروف ترین تیم های ورزشی در ایران است. مجموعه BMP Sport در ادامه راه با افزودن نمایندگی انحصاری کمپانی رایدر ویر استرالیا، بادی اینجینیر هلند، جیم شارک انگلستان، فایبر کلمبیا، فیت بیت آمریکا، هیرو آمریکا و هیدراکاپ آمریکا، جای پای خود را در گستره پوشاک ورزشی مستحکمتر از پیش نموده و همراه “احترام”، “صداقت” و “مشتری مداری” را از اصول رسالت خود قرارداده است. این مجموعه این امکان را برای مشتریان خود قرارداده تا محصولات سفارشی آنان را که خارج از لیست برندهای تحت نمایندگی است، تهیه و در ایران تحویل نماید.

WhatsApp Me!
چطور میتونم کمکتون کنم؟